Pragniemy serdecznie podziękować za Wielkanocne Życzenia Świąteczne, zarówno w wersji papierowej, ale też elektronicznej. Jesteśmy bardzo wdzięczni za przekazane ciepłe i życzliwe słowa, duchowe wsparcie. Przesłane życzenia, podziękowania i wyrazy uznania nadają sens naszej pracy. Za wszystkie piękne kartki serdecznie dziękujemy. Wśród przesłanych kartek wyróżnia się kartka od Pierwszej Damy Pani Agaty Kornhauser-Dudy - Małżonki Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
















